חיפוש

עשרה סימנים למנהל טוב

עודכן ב: 7 דצמ 2018

ניהול הוא מיומנות שניתן ללמוד. בכל יום, תבחרו אחת מתוך 10 דרכים לשיפור הכישורים שלכם. עבדו על זה. ואז תבחרו עוד אחד. אתם תהיו מנהלים טובים יותר ואחרים ישים לב.

בחרו את האנשים הטובים ביותר כמנהלים, תנו לעצמכם סיכוי טוב יותר להצליח על ידי בחירת האנשים הטובים ביותר מההתחלה.


תהיה בעל מוטיבציהאנשים עושים דברים שהם רוצים לעשות. לפעמים הם רק עושים כי התוצאות של אי עשייה לא יהיה נעים. עם זאת, רוב הזמן הם עושים דברים בגלל מה שיוצא להם מיזה.

זה לא שונה בעבודה. אנשים עושים עבודה טובה תמורת שכר, יוקרה או הכרה. הם עושים עבודה גרועה כי הם רוצים לקחת את זה בקלות ועדיין לקבל תשלום. הם עובדים קשה כי הם רוצים להרשים מישהו.


כדי להניע את האנשים שלכם, עליכם להבין מה מניע אותם, ולתת להם את זה אם אתם יכולים.


בנו את הצוות שלכםזה לא מספיק שלכל אדם יש מוטיבציה להצליח. צריכים לעבוד יחד כצוות כדי להשיג את המטרה של הקבוצה. אם היו יכולים לעשות את זה בנפרד, הם לא היו צריכים אתכם כדי לנהל אותם. שפרו את כישורי בניית הצוות שלכם.


תהיו מנהיגים אתם צריכים לבנות את הצוות הטוב ביותר מהעובדים הזמינים הטובים ביותר . אתם מניעים אותם לביצועי שיא. מה חסר? חסר כיוון, אתם צריכים להפוך את המוטיבציה לכיוון למטרה ולהוביל את הקבוצה אליו. זוהי היכולת להוביל אחרים . מנהיגים נמצאים בכל הרמות . אתם רוצים להיות אחד מהם.


תקשורת

תקשורת עשויה להיות המיומנות החשובה ביותר של מנהל. אתה לא יכול להיות מנהיג אם אתה לא יכול לתקשר את החזון שלך. אתה לא יכול להניע אנשים אם הם לא יכולים להבין מה אתה רוצה. מיומנויות תקשורת ניתן לשפר באמצעות תרגול. לעבוד על מקבל את הצבע על פני.


שימו עין על הכסף רוב המנהלים צפויים לסייע לחברה להרוויח כסף, במישרין או בעקיפין. זה אומר להביא כסף בדלת ולהוציא פחות . בהתאם לתפקוד בארגון שלך, ייתכן שתהיה לכם יותר השפעה על תחום זה או אחר, אבל אתה צריכים להבין את שניהם. אתם יכולים לעזור לעסק שלכם, העובדים שלכם, ואת עצמכם על ידי כך שתשתפרו בניהול הכסף .

שימו עין על הזמן הדבר היחיד שיש לכם פחות מאשר כסף זה הזמן. ככל שתקבלו יותר זמן ניהול, שלכם ושל אחרים, כך תהיו יעילים יותר כמנהלים.


שפרו את עצמכם לא להתמקד כל כך קשה באנשים שלך ולשכוח את עצמכם. צריך לזהות את התחומים שבהם אתם חלשים ולשפר אותם. העובדה שאתם קוראים מאמר זה מראה שהבנתם את הרעיון. אתם צריכים לישם את זה בפועל.


אימון לניהול אתי סקנדלים כמו קריסת אנרון הובילו את הנקודה על האופן שבו האתיקה חשובה בעסקים. לא משנה מה אתם עושים או לא עושהם, להיות כנים. להיות הגונים. לחברי הצוות שלכם, ללקוחות שלכם, לעמיתיכם ולעובדיכם.


קחו הפסקה אתם פחות יעילים כמנהלים אם אתם לחוצים מדי. אתם פחות סובלנים. אף אחד לא רוצה להתקרב אליכם. קחו הפסקה. תנו לעצמכם הזדמנות להירגע ולהטעין את הסוללות. הפרודוקטיביות המוגברת שלכם

2 צפיות