חיפוש

תשעה דרכים יצירתיות להגדלת העסק שלכם

עודכן ב: 7 דצמ 2018

הגדלת העסק שלכם מצריכה השקעה כספית, אבל באקלים הכלכלי של היום קשה להשיג הון. אם יש לכם כסף נזיל בבנק, מצוין, אבל לקחת את הכסף הנזיל ולהשקיע אותו בעסק מהווה סיכון. זה לא אומר שצריך לשים בהמתנה את תכניות הרחבה, כל מה שנדרש הוא מימון יצירתי.


תשע דרכים לא קונבנציונאלי שיאפשרו לכם להגדיל את העסק בלי לבזבז את כל הכסף שלכם.


תרומה לקהילה

קיימו אירוע עבור הקהילה ותקבלו פרסום ותגדילו את המודעות לעסק שלכם.

מצאו מקום זול או בחינם ותציעו לקיים סמינר חינוך חינם. נושא הסמינר תלוי במומחיות שלכם, אם אתם מוכרים ציוד רפואי תראו לקשישים כיצד למלא טופסי תביעה ולפתור בעיות בירוקרטיה. יש לך מסעדה? תחלק מנות חינם.


חסות למוסד חינוכי

צרו קשר עם בתי ספר מקומיים או עם קבוצות ספורט קהילתיות והציע חסות לצוות. אולי תוכלו לקנות את המדים, מקסים את הגב של גופיות עם שם החברה שלך ומספר. ניתן לפרסם בחינם תכניות למופעי בית הספר, הצגות או סיום הלימודים ולהוסיף את הלוגו של העסק שלכם ואת פרטי הקשר בדף האחורי.


הפצת המוצר ע"י מפיצים

אם יש לכם מוצר טוב, שתפו אותו עם המתחרים בכדי לקבל מחיר. חפשו מפיצים שימכרו אותו עבורכם. אתם יכולים לגבות תשלום חודשי, לבקש תמלוגים או לגבות תשלום חד פעמי.המוצר שלכם מופץ ללקוחות על ידי מישהו אחר בזמן שאתם ממתינים לתשלום שיגיע


שלב פעלול הפרסום

תגרמו לאנשים לדבר על העסק שלכם - ואולי אפילו קצת תשומת לב תקשורתית - על ידי בימוי פעלול פרסום.מצאו מקום עם תנועה גבוהה או שטח פתוח תגייסו להקת תיאטרון מקומית שתציג מערכון על העסק שלכם. השתמש מודלים חיים בחנות שלכם במקום בובות - במיוחד בחלון ראווה שלכם. תשתמשו בעובדים שלכם – תלבישו אותם בחולצות עם לוגו של העסק - תמכו זבל בפארק או בשכונה.הקפד לבדוק עם הרשויות המקומיות על כל ההיתרים הדרושים, ואל תשכח לפרסם סרטון ב YouTube.


בנה אתר אינטרנט

אם עדיין אין לכם אתר, תבנו אחד, יש שפע של אתרים ללא תשלום ותוכלו לעשות זאת בעצמכם או לשכור בעל מקצוע כדי שיכין אתר בשבילכם.

התחל לאט, הציעו מידע על עצמכם ועל העסק שלכם. קישור למאמרים אינפורמטיביים על נושאים שיעניינו ויחנכו את הלקוחות שלכם. תקצה מקום שבו לקוחות מאושרים יכולים להוסיף המלצות על העסק שלכם. עם הזמן, תוכלו להרחיב את הצעותיכם - למכור מוצרים באינטרנט ולהגיע ללקוחות חדשים.


השתמש מדיה חברתית

השימוש במדיה החברתית הוא לא כל כך חדש, אבל זה הוכח כזול וכדרך לקדם עסק.

צרו דף עבור העסק שלך בפייסבוק או בטוויטר, הוסיפו "עקוב" או "like" וקישורים מהאתר שלך לדפים שלך ולאחר מכן שלחו דואר אלקטרוני לכל אנשי הקשר שלך ובקשו מהם לעקוב אחריכם ולאחר מכן זה יהפוך לוויראלי

הקפידו לשמור על הדפים שלכם מעניינים על ידי קישור לתוכן הרלוונטי לעסק שלכם וללקוחות שלכם.


חפשו בעלי ברית

עסקים צריכים עסקים אחרים כדי לפעול. השתמשו באנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם כדי לבנות את העסק שלכם. אם אתם מוכרים רטבים איטלקיים, צרו קשר עם מסעדות מקומיות וחנויות פיצה שימכרו את המוצרים שלכם ישירות ללקוחות שלהם. בתמורה, תציעו לעזור בשוק או להפיץ אחד הפריטים עם לוגו של המסעדה. כיתבו ספר

למדת הרבה בזמן שבניתם את העסק שלכם, ויש לכם הרבה מה להציע ללקוחות שלכם. תשקלו לכתוב ספר שיפורסם באופן עצמאי שבו אתם מקנים מידע על משהו שהלקוח שלכם צריך. אם אתם מפעילים חדר כושר, תכתבו על כושר. אם אתם רואי חשבון, תציעו ללקוחות תכנון מס חכם אות תכנית עבור הכספים שלהם. הספר אינו חייב להיות רבי מכר, אבל זה סוג אחר של כרטיס ביקור. לקוחות פוטנציאליים יראו את הספר ויחשבו עלייך כמומחה בנושא שאתה בוחר לכתוב עליו. אתה יכול גם לשלוח את הספר אל כלי התקשורת.


תארחו אירוע צדקה

כל צדקה יכול לשמש עזרה בגיוס כספים, ואין יחסי ציבור טובים יותר מאשר להראות שלעסק שלכם יש לב. צרו קשר עם ארגון צדקה מקומי ותבדקו כיצד העסק שלכם יכול לסייע בפרסום אירוע לטובת הארגון. זה טוב לארגון הצדקה וגם טוב עבור העסק שלכם.

10 צפיות